ثبت نام

 

مسابقه FBC ویژه باریستا و کافه من های بسیار حرفه ای است که از مهارتهای بالایی در زمینه تهیه قهوه و Latter Art برخوردارند. قبل از ثبت نام قوانین و مقررات مسابقه را در اینجا و زمانبندی مسابقات را در اینجا بخوانید.
شرایط و هزینه های ثبت نام
* متقاضیان شرکت در این مسابقه بایستی فرم ثبت نام را در پایین همین صفحه به شکل کامل تکمیل و ارسال نمایند و بعد از آن هزینه شرکت در این مسابقه را واریز نمایند.
* هزینه شرکت در مسابقه FBC و آزمون ورودی برای هر شرکت کننده 60 هزار تومان می باشد که بایستی بعد از تکمیل فرم ثبت نام به حساب ۱۹۰۲۸۰۸۵۷۰ و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۱۰۴۵۵۲۶۹۸ به نام آقای میثم مشایخی واریز گردیده و مستندات آن به ایمیل fbc@fidilio.com ارسال گردد.
* فرم ثبت نام و رزومه شرکت کنندگان بعد از واریز وجه مورد بررسی قرار می گیرند. با توجه به سوابق شرکت کننده ممکن است متقاضی بطور مستقیم برای شرکت در مسابقه مقدماتی پذیرفته شود و یا از وی آزمون ورودی بعمل آید.
* ممکن است درخواست بعضی از متقاضیان بعد از بررسی سوابق کاری و بدون اخذ آزمون رد شود. در این صورت وجه واریز شده برای ثبت نام به ایشان بازگردانده خواهد شد. در غیر اینصورت حتی اگر متقاضی در آزمون ورودی شرکت کرده و پذیرفته نشود، وجه ثبت برگشت داده نخواهد شد.
* وضعیت پذیرش شرکت کنندگان حداقل 3 روز قبل از آزمون ورودی (6 و 7 اردیبهشت) به ایشان اعلام می گردد. تمامی شرکت کنندگان لازم است برای حضور در آزمون ورودی در این زمان آمادگی داشته باشند.
* شرکت کنندگان بعد از تایید در آزمون ورودی می توانند با اسم یک کافه یا یک برند قهوه در مسابقه شرکت نمایند. در اینصورت هنگام مسابقه شرکت کننده، بنر آن کافه یا برند کنار ایشان قرار می گیرد و توسط مجری نام آن برند اعلام خواهد شد. شرکت با نام کافه یا برند در دور مقدماتی برای هر شرکت کننده 120،000 تومان و در دور نهایی 340،000 تومان هزینه به همراه دارد.

در صورتیکه برای ثبت نام با مشکلی مواجه شدید در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل با شماره ۸۸۵۴۷۴۳۴ تماس حاصل نمایید و یا مشکل خود را از طریق ایمیل fbc@fidilio.com با ما در میان بگذارید.

فرم ثبت نام

 

تایید

3 دیدگاه

 1. آريا گفت:

  شركت در مسابقه و محك زدن خود

 2. Javad گفت:

  لذت حضور در جمع باريستاها
  و محك زدن خودم در شرايط مسابقه ايي
  مرسي از فيديليو براي اين برنامه اي كه گذاشته ؛)

 3. امير گفت:

  تجربه شركت در مسابقات و بالا بردن مهارت هاي لازم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *