دورنهایی

دور نهایی مسابقات FBC در سال ۲۰۱۴ در تاریخ ۱ می ۲۰۱۴ مصادف با ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ در سالن مجلل زرین واقع در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار گردید. این مسابقه با حضور چهره های هنری، ورزشی و مدیران شرکتهای بزرگ و در مقابل بیش از ۳۰۰ نفر مهمان این مسابقه از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه شروع گردید.

در ابتدای برنامه بین ۶ باریستای راه یافته به دور فینال برای تعیین ترتیب اجرای مسابقه قرعه کشی صورت گرفت. این قرعه کشی توسط بازیگر جوان دوست داشتنی سینمای ایران اشکان خطیبی که خود در کنار ۳ داور ایتالیایی یکی از کرسی های داوری را در اختیار داشت انجام گرفت و باریستاها به ترتیب زیر شروع به رقابت نمودند.

منصور زندی نهاد، مسعود روزبهانی، مسیح منصوری، محمد دانشگر، محمد آقامحمدخانی و حافظ صفایی به ترتیب از ساعت ۵ تا ۹ شب برای انتخاب برنده مسابقات سال ۲۰۱۴ با هم رقابت نمودند. تا سرانجام ۳ نفر اول مسابقات مشخص گردند. بعد از اتمام مسابقات نهایی و جمع بندی برگه های امتیاز داوران محمد آقا محمد خانی به عنوان نفر اول و برنده سفر به ایتالیا موفق به دریافت تندیس اصلی مسابقات شد و مسیح منصوری برنده یک سکه بهار آزادی و حافظ صفایی برنده نیم سکه بهار آزادی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

این مسابقات با پوشش گسترده رسانه ای و حضور خبرگزاری های داخلی و بین المللی همراه بود.

برای مشاهده گزارشهای ویدئویی خبرگزاری ها اینجا را کلیک کنید.

دورفینال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *